Idén újra megrendezzük a Papageno Varázsfutoda Kupát!

Szerző:
- 2021. augusztus 18.
Varázsfutoda
A Varázsfutoda csapatai 2019-ben

A Budapest Sportiroda (BSI) és a Papageno egy év kényszerű kihagyás után augusztus 29-én a Wizz Air Budapest Félmaraton keretében ismét megrendezi az Európában egyedülálló – kifejezetten muzsikus futók 3 fős csapatainak meghirdetett – váltóversenyét, a Papageno Varázsfutoda Kupát.

- hirdetés -

A különleges versenyre a klasszikus-, jazz- vagy népzenét játszó muzsikusok, zenekarok, kórusok és a zeneművészeti felsőoktatásban tanulók vagy oktatók csapatait várják a szervezők. A 3 fős csapatok tagjai egymást váltva 6,6 km – 6,9 km – 7,5 km-es szakaszokban teljesítik a 21,01 kilométeres távot.

Muzsikusaink a főváros legszebb pontjait érintő útvonalon tarthatják a ritmust a Wizz Air Budapest Félmaraton több ezer fős nemzetközi mezőnyével, a váltásoknál pedig megmutathatják, hogy a zenekari összhang nemcsak a pódiumon fontos.

Varázsfutoda

A verseny időpontja: 2021. augusztus 29. vasárnap, 8 óra

A rajt/cél helyszíne: Budapest, Pázmány Péter sétány, az ELTE Lágymányosi Campus előtti útszakaszon.

Az előzetes nevezés részletei a versenykiírásban itt érhetők el.

Megosztás

Ajánlott

Bejegyzések

PROMÓCIÓ

VEB 2023

Hírlevél

Magazin lelőhelyek

Kattintson a térképre!

Hírlevél

Member of IMZ
ICMA logo
A nyomtatott Papageno magazin megjelenését támogatja:
NKA logo