Papageno Radio
Intermezzo Online közvetítések listája - Folyamatosan frissítve

Online közvetítések listája – Folyamatosan frissítve

A Papageno a játszóhelyekkel és az együttesekkel együttműködve mindent megtesz annak érdekében, hogy a koronavírus miatt kihirdetett veszélyhelyzet alatt továbbra is a lehető legtöbb és a legszínvonalasabb kulturális élményben legyen része olvasóinknak és rádióhallgatóinknak. Saját közvetítéseink mellett ebben a cikkünkben időrendbe szedve igyekszünk összeszedni azokat az elérhetőségeket, melyeken keresztül továbbra is követni lehet a nagyvilág kulturális eseményeit. Cikkünket folyamatosan frissítjük, ha tud olyan közvetítésről, ami itt nem szerepel, írjon nekünk az info@papageno.hu címre!

KULTURÁLIS PROGRAMAJÁNLATUNK OTTHONI IDŐKRE:

Egyedi közvetítések időrendben

Ide kapcsolódik:
Így járhatja be a világ legnagyobb múzeumait otthonról

PAPAGENO RÁDIÓ

 

A Papageno Rádió minden körülmények közt, a nap 24 órájában online és mobilapplikáción is. Az applikáció Androidra itt, iPhone-ra pedig innen innen tölthető le.

 

Állandó műsoraink a Portré, amelyben a legnagyobb mesterek életművéből válogatunk hétfőnként 15 órától (ismétlés szerdán 22, pénteken 14 órától) és a hazai művészeti élet meghatározó képviselőinek személyes zenei kedvenceit bemutató Lakatlan sziget, ami keddenként a 15 órától (ismétlés csütörtökön 22, szombaton 16 órától) hallható.

Május 5.

01:30 Mozart: Figaro házassága – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

19:00 Staatsoper für alle 2019 – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

19:00 Csajkovszkij: Anyegin – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Mikszáth-Szente: A beszélő köntös – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, musical, felvételről)

19:00 Zsiványtanya – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (tánc, gyerek, felvételről)

20:30 Szabó Magda: Az ajtó (debreceni Csokonai Színház) – M5 (színház, felvételről)

21:00 Sobor Antal-Román Károly: Perelj, Uram! – székesfehérvári Vörösmarty Színház (színház, felvételről, 48 órán keresztül elérhető)

KET Kedd (tánc, május 12-ig)

Május 6.

01:20 Szabó Magda: Az ajtó (debreceni Csokonai Színház) – M5 (színház, felvételről)

01:30 Thomas: Hamlet – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

9:00 Furka Pista és a sárkány – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, gyerek, felvételről)

19:00 Purcell: Arthur király – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, ingyenes)

19:00 Bellini: A puritánok – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Csend – Ittzés Gergely fuvolaestje

19:30 Madaras Gergely és a Budapesti Filharmónia Társaság (koncert, felvételről)

20:30 Brahms-maraton-válogatás – M5 (koncert, felvételről)

Május 7.

01:30 Saariaho: L’amour de Loin – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Debussy: Pelléas és Melisande- Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Szophoklész: Oidipusz – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről)

19:00 Stabat Mater (Szegedi Kortárs Balett) – Nemzeti Táncszínház (tánc, felvételről)

20:00 Respighi: Róma fenyői – a BDZ koncertje 

21:00 Molière: A fösvény- székesfehérvári Vörösmarty Színház (színház, felvételről, 48 órán keresztül elérhető)

Május 8.

01:30 R. Strauss: Capriccio – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

18:00 Prokofjev: Rómeó és Júlia – Zürichi Operaház (balett, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 10. éjfélig)

18:00 Elektra – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Bartók Szonáta – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színházi beszélgetés, élő)

19:00 Peer Gynt – Bécsi Staatsoper (balett, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Bruckner, Barenboim, Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

19:00 Székely János: Caligula helytartója – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

19:30 De Falla, Ravel  – Madaras Gergely és a Budapesti Filharmónia Társaság (koncert, felvételről)

Május 9.

01:30 Puccini: Bohémélet – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

11:00 A varázsfuvola gyerekeknek – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

13:05 Klasszikusok délidőben (Szabó Balázs orgonaestje a Zeneakadémián) – Duna World (koncert, felvételről)

17:00 Vitéz László és az elásott kincs – Élő Báb-Stream-Ház (gyerek, színház, élő)

19:00 Bruckner, Barenboim, Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

19:00 Weber: A bűvös vadász – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Ionesco: A kopasz énekesnő – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

20:55 V4 operettgála – M5 (színház, felvételről)

22:30 MüpaArt (Montreux-i döntősök) – M5 (koncert, felvételről)

Május 10.

01:30 Az operaház – New York-i Metropolitan Opera  (dokumentumfilm, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

15:00 Aida Garifulina koncertje – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

15:30 Klasszikusok délidőben (Angelica Leánykar 30) – M5 (koncert, felvételről)

18:00 Csehov: Három nővér – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Berg: Wozzeck – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, ingyenes)

19:00 Rossini: A sevillai borbély – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:30 A 2019-es Fesztiválakadémia nyitókoncertje (felvételről)

20:55 Mozart: A varázsfuvola (Magyar Állami Operaház) – M5 (színház, felvételről)

Május 11.

01:30 Leoncavallo: Bajazzók / Mascagni: Parasztbecsület – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

01:55 Mozart: A varázsfuvola (Magyar Állami Operaház) – M5 (színház, felvételről)

11: 00 – A megérthető zene – Bartók: Zene húros hangszerekre, ütőkre és cselesztára – A BDZ koncertje. Az adás ide kattintva érhető el.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Bruckner, Barenboim, Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

19:00 Csajkovszkij: A hattyúk tava – Bécsi Staatsoper (balett, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

21:20 MüpArt (Montreux-i döntősök) – M5 (koncert, felvételről)

Május 12.

19:00 Bruckner, Barenboim, Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

19:00 R. Strauss: Ariadne Naxoszban – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Katona József: Bánk bán – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Kaméliás hölgy – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színház, felvételről)

20:30 Hamvas Béla: Olbrin Joachim csodálatos utazása (Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Mikós Társulat) – M5 (színház, felvételről)

21:00 Háy János: A Herner Ferike faterja – székesfehérvári Vörösmarty Színház (színház, felvételről, 48 órán keresztül elérhető)

Május 13.

00:40 Hamvas Béla: Olbrin Joachim csodálatos utazása (Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Mikós Társulat) – M5 (színház, felvételről)

9:00 Csipkerózsika – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, gyerek, felvételről)

19:00 Donizetti: Don Pasquale – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Bruckner, Barenboim, Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, ingyenes)

20:30 MüpArt Classic (Baráti Kristóf koncertje) – M5 (koncert, felvételről)

Május 14.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Ibsen: Nóra – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről)

19:00 Wagner: A Rajna kincse – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

21:00 Csehov: Három nővér – székesfehérvári Vörösmarty Színház (színház, felvételről, 48 órán keresztül elérhető)

Május 15.

18:00 Berg: Wozzeck – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 17. éjfélig)

18:00 Bartók Amerikában – nagyváradi Szigligeti Színház (tánc, felvételről)

19:00 Bartók Szonáta – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színházi beszélgetés, élő)

19:00 Wagner: A walkür – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Ansky: Fehér tűz, fekete tűz (Dybbuk) – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

Május 16.

11:00 Pünktchen és Anton (gyerekopera) – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Donizetti: Don Pasquale – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Gombrowicz: Operett- Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

Május 17.

15:00 Verdi: Rigoletto – Teatro Colón (opera, felvételről, ingyenes)

18:00 Szigligeti – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Wagner: Siegfried – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 18.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Wagner: Az istenek alkonya – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Szente-Galambos-Bolba: Csoportterápia – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, musical, felvételről)

Május 19.

19:00 Csajkovszij: Anyegin – A Komische Oper Berlin előadása

19:00 Weber: A bűvös vadász – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színház, felvételről)

Május 20.

9:00 Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Csajkovszkij: A diótörő – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 21.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

18:00 Massenet: Werther – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 23. éjfélig)

19:00 Mozart: Don Giovanni – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Szebb az élet a halál után – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről)

Május 22.

19:00 Mozart: Idomeneo – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Bulgakov: A képmutatók cselszövése – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

19:00 Bartók Szonáta – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színházi beszélgetés, élő)

Május 23.

11:00 Parchwork – Bécsi Staatsoper (gyerekopera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Richard Strauss: Arabella – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Ionesco: Székek – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

Május 24.

15:00 Szimfonikus koncert – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

18:00 Világcirkusz – nagyváradi Szigligeti Színház (tánc, felvételről)

19:00 Mozart: A varázsfuvola – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 25.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Mozart: Don Giovanni – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 26.

19:00 Donizetti: Az ezred lánya – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Csiky: Buborékok – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Aranypendely – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (tánc, felvételről)

Május 27.

19:00 Richard Strauss: Salome – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 28.

18:00 Mesék a Bábszínházból – Budapest Bábszínház (irodalom, színház, gyerek, felvételről)

19:00 Wagner: Trisztán és Izolda – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Shakespeare: Ahogy tetszik – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről)

Május 29.

18:00 Verdi: Rigoletto – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 06. 01. éjfélig)

18:00 Hídavatás (werkfilm) – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Mozart: Don Giovanni – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Bartók Szonáta – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színházi beszélgetés, élő)

19:00 Caragiale: Az elveszett levél – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

Május 30.

9:00 Békés-Dés-Geszti: A dzsungel könyve – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, gyerek, felvételről)

11:00 Hamupipőke (gyerekeknek) – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Mozart: Figaro házassága – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

Május 31.

11:00 Donizetti: A manóvizsga – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, gyerek, opera, felvételről)

15:00 A víg özvegy – Teatro Colón (balett, felvételről, ingyenes)

18:00 Ki leszek, ha nagy leszek? – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Richard Strauss: Arabella – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

19:00 Hanoch Levin: Jákobi és Lájdentál – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről)

Június 1.

9:00 Világgá mentem, majd jövök – nagyváradi Szigligeti Színház (színház, gyerek, felvételről)

Június 6.

15:00 Dubrovka Tomsic koncertje – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

Ide kapcsolódik:
Folyamatos ingyenes közvetítések és korlátlanul elérhető színházi előadások, koncertek

Promóció

- hirdetés -

Olvassa és hallgassa a Papagenót mobilon is!

X
X