Papageno Radio
Intermezzo Online közvetítések listája - Folyamatosan frissítve

Online közvetítések listája – Folyamatosan frissítve

A Papageno a játszóhelyekkel és az együttesekkel együttműködve mindent megtesz annak érdekében, hogy a koronavírus miatt kihirdetett veszélyhelyzet alatt továbbra is a lehető legtöbb és a legszínvonalasabb kulturális élményben legyen része olvasóinknak és rádióhallgatóinknak. Saját közvetítéseink mellett ebben a cikkünkben időrendbe szedve igyekszünk összeszedni azokat az elérhetőségeket, melyeken keresztül továbbra is követni lehet a nagyvilág kulturális eseményeit. Cikkünket folyamatosan frissítjük, ha tud olyan közvetítésről, ami itt nem szerepel, írjon nekünk!

KULTURÁLIS PROGRAMAJÁNLATUNK OTTHONI IDŐKRE:

Egyedi közvetítések időrendben

Ide kapcsolódik:
Így járhatja be a világ legnagyobb múzeumait otthonról

PAPAGENO RÁDIÓ

 

A Papageno Rádió minden körülmények közt, a nap 24 órájában online és mobilapplikáción is. Az applikáció Androidra itt, iPhone-ra pedig innen innen tölthető le.

 

Állandó műsoraink a Portré, amelyben a legnagyobb mesterek életművéből válogatunk hétfőnként 15 órától (ismétlés szerdán 22, pénteken 14 órától) és a hazai művészeti élet meghatározó képviselőinek személyes zenei kedvenceit bemutató Lakatlan sziget, ami keddenként a 15 órától (ismétlés csütörtökön 22, szombaton 16 órától) hallható.

Április 10.

01:30 Wagner: Parsifal – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

17:00 Csajkovszkij: A diótörő – Moszkvai Bolsoj Színház (felvétel, balett)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

18:00 Tesztoszteron – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 JFolksteps-koncert – Első Magyar Karantén-színház (koncert, élő, ingyenes)

19:00 Wagner: Parsifal – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Visky András: Visszaszületés – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Szophoklész: Antigoné – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:30 Verdi: Requiem a Papageno Facebook-oldalán

19:30 Az Óbudai Danubia Zenekar hangversenye a Zeneakadémiáról

19:45 Bach: Máté-passió – a BFZ és az Amszterdami Concertgebouw koncertje itt követhető.

20:00 Andrew Lloyd Webber: Jézus Krisztus Szupersztár – Show Must Go On (színház, musical, felvételről, 48 órán keresztül ingyenes)

20:00 Mozart: Così fan tutte – londoni Királyi Operaház itt és itt (opera, felvételről, ingyenes)

20:00 Hadar Galron: Mikve – tatabányai Jászai Mari Színház (színház, musical, felvételről, ingyenes)

21:00 Brestyánszki Boros Rozi: Vörös (Szabadkai Népszínház Magyar Társulat-Katona József Színház) – Szabadkai Népszínház Magyar Társulat (színház, felvételről, ingyenes)

21:00 Ruzdija Sejdovic és Jovan Nikolic: Kosovo mon Amour (felolvasószínház) – Független Színház (színház, felvételről, ingyenes, március 27-től péntekenként 6 részben)

Verdi: Nabucco (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 11.

01:30 Gounod: Rómeó és Júlia – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

11:00 Wagner: A tündérek (gyerekváltozat) – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

11:00 Beatrix Potter: Nyúl Péter – Budapest Bábszínház (színház, gyerek, felvételről, ingyenes)

13:50 Márai Sándor két egyfelvonásosa – M5 (színház, felvételről, ingyenes)

17:00 Hadar Galron: Mikve – tatabányai Jászai Mari Színház (színház, musical, felvételről, ingyenes)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

18:00 Honnan és hová? – A. J. költészete – Nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Daniel Barenboim és a Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Shakespeare: Mértéket mértékkel – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 – O/A OTTHONRA a Papageno Facebook-oldalán

19:00 Beatrix Potter: Nyúl Péter (18+) – Budapest Bábszínház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Szabó Magda: Az ajtó – debreceni Csokonai Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Sylvia – Bécsi Staatsoper (balett, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:45 Bach: Máté-passió – a BFZ és az Amszterdami Concertgebouw koncertje itt követhető.

20:00 Take A Seat! – Trafó (színház, felvételről, ingyenes)

22:30 Liszt: Krisztus-oratórium (MüpArt Classic) – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

Puccini: Turandot (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 12.

01:30 Donizetti: Don Pasquale – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

00:55 Take 6 Symphonic (Müpart-koncertek) – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

10:00 Ugrás az ismeretlenbe – Zürichi Operaház (balett, felvételről, ingyenesen elérhető 04.13. éjfélig)

11:00 Münchausen báró kalandjai – Vaskakas Bábszínház (színház, gyerek, felvételről, ingyenes)

15:00 Juan Diego Flórez koncertje – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

15:05 Orfeo Kórus, Purcell Zenekar – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

17:00 Wagner: Parsifal – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

18:00 Idegen – Nagyváradi Szigligeti Színház (tánc, felvételről, ingyenes)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Daniel Barenboim és a Staatskapelle Berlin – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 – O/A OTTHONRA a Papageno Facebook-oldalán

19:00 Beckett: Godot-ra várva – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:45 Gustav Mahler II. (Feltámadás) szimfónia – A BFZ koncertje itt érhető el.

20:45 Mascagni: Parasztbecsület – M5 (opera, felvételről, ingyenes)

21:55 Leoncavallo: Bajazzók – M5 (opera, felvételről, ingyenes)

Macagni: Parasztbecsület / Leoncavallo: Bajazzók (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 13.

01:30 Mozart: Così fan tutte – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

01:00 Leoncavallo: Bajazzók – M5 (opera, felvételről, ingyenes)

06:00 Wiancko-Brevoort: Muraszaki holdja – On Site Opera (opera, felvételről, ingyenesen elérhető április végéig)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

16:00 Szilágyi Andor: Leánder és Lenszirom – Nagyváradi Szigligeti Színház (színház, gyerek, felvételről, ingyenes)

18:00 Strauss: Az árnyék nélküli asszony – Bécsi Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Mozart: Così fan tutte (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

19:45 Gustav Mahler II. (Feltámadás) szimfónia – A BFZ koncertje itt érhető el.

Április 14.

01:30 Dvořák: Ruszalka – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Hajdu Szabolcs: Békeidő – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Molnár Ferenc: Az üvegcipő – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Illatszertár – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, felvételről)

19:00 Beat Furrer: Lila hó – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

20:30 Márai Sándor: Kaland (Kassai Thália Színház) – M5 (színház, felvételről, ingyenes)

Verdi: Don Carlos (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 15.

01:30 Muszorgszkij: Borisz Godunov – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

9:00 Oscar Wilde: A boldog herceg – Liliput Társulat (színház, gyerek felvételről, ingyenes)

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

19:00 J. M. Synge: A nyugati világ bajnoka – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Prokofjev: Eljegyzés a kolostorban – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

20:30 Mahler: Feltámadás-szimfónia – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

Donizetti: Don Pasquale (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 16.

01:30 Puccini: A fecske – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

11:25 Szomory Dezső: II. József császár – M5 (színház, felvételről, ingyenes)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Pintér-Darvas: Parasztopera – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Strauss: A rózsalovag – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Négy évszak / A falka – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (tánc, felvételről, ingyenes)

19:00 Terméketlen szépség – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (tánc, felvételről, ingyenes)

Giordano: Andrea Chénier (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 17.

01:30 Rossini: Ory grófja – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Ütközések – Nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről, ingyenes)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

18:00 Bellini: Rómeó és Júlia – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 04.19. éjfélig)

19:00 Prokofjev: A játékos – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Kao Hszi-csieng: A buszmegálló – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

20:00 Az átváltozás  – londoni Királyi Operaház itt és itt (opera, felvételről, ingyenes) balettelőadás

21:00 Peter Shaffer: Amadeus – Szabadkai Népszínház Magyar Társulat (színház, felvételről, ingyenes)

21:00 Ruzdija Sejdovic és Jovan Nikolic: Kosovo mon Amour (felolvasószínház) – Független Színház (színház, felvételről, ingyenes, március 27-től péntekenként 6 részben)

Mozart, Ligeti, Palestrina stb.: Mediterranea (Teatro alla Scala) – Raiplay (balett, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 18.

01:30 Puccini: Pillangókisasszony – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

16:00 John Williams-koncert (ODZ, koncert, felvételről)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Marie Jones: Kövekkel a zsebében – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Daniel Barenboim zongorázik – Berlini Staatsoper (koncert, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Puccini: Bohémélet– A Komische Oper Berlin előadása

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

20:00 Take A Seat! – Trafó (színház, felvételről, ingyenes)

21:50 MüpaArt-koncertek (Binder Quartet) – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

Mozart: Figaro házassága (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 19.

01:30 Cilea: Adriana Lecouvreur – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

15:00 Puccini: Bohémélet – Teatro Colón (opera, felvételről, ingyenes)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Massenet: Manon – Berlini Staatsoper (opera, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

19:00 Kálmán Imre: A csárdáskirálynő – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (operett, felvételről, ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

20:00 Gloriana – londoni Királyi Operaház itt és itt (opera, felvételről, ingyenes)

21:00 Goldmark Károly: Sába királynője – M5 (opera, felvételről, ingyenes)

Verdi: Simon Boccanegra (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 20.

01:30 R. Strauss: A rózsalovag – New York-i Metropolitan Opera  (opera, felvételről, ingyenes, 23 órán keresztül elérhető)

01:55 Goldmark Károly: Sába királynője – M5 (opera, felvételről, ingyenes)

21:00 MüpArt-koncertek (Binder Quartet) – M5 (koncert, felvételről, ingyenes)

Mozart: Lucio Silla (Teatro alla Scala) – Raiplay (opera, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 21.

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Mladenovic-Góli: Koldusopera – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 A padlás – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színház, musical, felvételről, ingyenes)

19:00 Schwajda György: Ballada a 301-es parcella bolondjáról – Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, felvételről)

20:30 Dosztojevszkij-Morcsányi: Karamazov testvérek (Radnóti Színház) – M5 (színház, felvételről, ingyenes)

Adam: A kalóz (Teatro alla Scala) – Raiplay (balett, felvételről, 30 napig ingyenes)

Április 22.

9:00 Petőfi Sándor: A helység kalapácsa – Liliput Társulat (színház, gyerek, felvételről, ingyenes)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Pozsgai– Pinczés–Apostolache: Diploma után – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (musical, felvételről, ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

Április 23.

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Shakespeare: Ahogy tetszik – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Urs Widmer: Top Dogs – dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 Moravetz Levente: Nem lesz reggel, Fred! – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről, ingyenes)

Április 24.

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Diótörő és Egérkirály – Zürichi Operaház (balett, felvételről, ingyenesen elérhető 04. 26. éjfélig)

18:00 Vakfolt – Nagyváradi Szigligeti Színház (tánc, felvételről, ingyenes)

19:00 Shakespeare: III. Richárd – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

21:00 Robert Thomas: Nyolc nő – Szabadkai Népszínház Magyar Társulat (színház, felvételről, ingyenes)

Április 25.

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

12:20 NYINYERNYA – Az Operabeavató kvízműsora

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Strindberg: Julie kisasszony – Kolozsvári Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:30 25 éves az ÓDZ (koncert, felvételről)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

20:00 Take A Seat! – Trafó (színház, felvételről, ingyenes)

21:00 Ruzdija Sejdovic és Jovan Nikolic: Kosovo mon Amour (felolvasószínház) – Független Színház (színház, felvételről, ingyenes, március 27-től péntekenként 6 részben)

Április 26.

15:00 Szimfonikus koncert – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

18:00 Az eltévedt lovas – Nagyváradi Szigligeti Színház (színház, felvételről, ingyenes)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Gombrowicz: Yvonne, burgundi hercegnő – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

Április 28.

18:00 Ibsen: Peer Gynt (rendező: Bodó Viktor) – bécsi Volkstheater (színház, felvételről, 24 órán keresztül ingyenes)

18:00 Moliendo Café – temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:00 A bohóc – A Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház (színház, felvételről)

Április 29.

9:00 A trón alatt a király – Liliput Társulat (színház, gyerek, felvételről, ingyenes)

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

18:00 Hope@Home – A Deutsche Grammophon közvetítése

19:00 Beaumarchais: Figaro házassága – sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház (színház, felvételről, ingyenes)

19:45 Budapesti Fesztiválzenekar – Karanténestek (koncert, élő, ingyenes)

Április 30.

16:00 SZÍN-HÁZ-HOZ – Nemzeti Színház (magazin, élő)

19:00 Thornton Wilder: A mi kis városunk – székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház (színház, felvételről, ingyenes)

Május 1.

18:00 Verdi: Nabucco – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 03. éjfélig)

20:00 Téli rege – londoni Királyi Operaház itt és itt (balett, felvételről, ingyenes)

21:00 Kosztolányi Dezső-Gyarmati Kata: Édes Anna – Szabadkai Népszínház Magyar Társulat (színház, felvételről, ingyenes)

Május 3.

15:00 Csajkovszkij: Csipkerózsika – Teatro Colón (balett, felvételről, ingyenes)

Május 8.

18:00 Prokofjev: Rómeó és Júlia – Zürichi Operaház (balett, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 10. éjfélig)

Május 10.

15:00 Aida Garifulina koncertje – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

Május 15.

18:00 Berg: Wozzeck – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 17. éjfélig)

Május 17.

15:00 Verdi: Rigoletto – Teatro Colón (opera, felvételről, ingyenes)

Május 19.

19:00 Csajkovszij: Anyegin – A Komische Oper Berlin előadása

Május 21.

18:00 Massenet: Werther – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 05. 23. éjfélig)

Május 24.

15:00 Szimfonikus koncert – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

Május 29.

18:00 Verdi: Rigoletto – Zürichi Operaház (opera, felvételről, ingyenesen elérhető 06. 01. éjfélig)

Május 31.

15:00 A víg özvegy – Teatro Colón (balett, felvételről, ingyenes)

Június 6.

15:00 Dubrovka Tomsic koncertje – Teatro Colón (koncert, felvételről, ingyenes)

Ide kapcsolódik:
Folyamatos ingyenes közvetítések és korlátlanul elérhető színházi előadások, koncertek

Olvassa és hallgassa a Papagenót mobilon is!

Promóció

X