Papageno Radio
- hirdetés -
Live Online közvetítések húsvétkor - Ezeket a streameket érdemes követni a hosszú hétvégén

Online közvetítések húsvétkor – Ezeket a streameket érdemes követni a hosszú hétvégén

A húsvéti hosszú hétvégén sem fogunk unatkozni, hiszen számtalan színházi és koncertközvetítés között válogathatunk. Alábbi cikkünkben a világszerte elérhető streamekből szedtük csokorba a legizgalmasabbakat.

Április 2. (péntek)

- hirdetés -

01:30 Verdi A trubadúrNew York-i Metropolitan Opera
(opera; felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

- hirdetés -

10:30 Beatrix Potter: Nyúl Péter – Budapest Bábszínház
(gyermek; felvételről, fizetős)

14:00 Johann Sebastiani: Máté-passió (Fretwork) – Wigmore Hall
(klasszikus; élő, ingyenes)

15:00 Molnár Ferenc: Egy, kettő, három // Zach Braff: Minden nagyon jó lesz // Újságmúzeum live – Átrium
(színház; felvételről fizetős)

18:00 Mary és Max – jelnylevi tolmácsolássalBethlen Téri Színház
(színház; felvételről, fizetős)

18:00 Mary és MaxBethlen Téri Színház
(színház; felvételről, fizetős)

18:00 Jonas Kaufmann – Egy este Puccinivel – Teatro alla Scala (Pannonia Entertainment)
opera; felvételről, fizetős)

19:00 Bertold Brecht: A szecsuáni jólélek – Bethlen Téri Színház
(színház; felvételről, fizetős)

19:00 Bach: Máté-passió – Elbphilharmonie, Hamburg
(klasszikus; élő, ingyenes)

19:00 Pergolesi: Stabat mater – Királyi Palota, Varsó
(klasszikus; felvételről, ingyenes)

19:00 Bach: János-passió – Berwaldhallen, Stockholm; medici.tv
(klasszikus; élő, ingyenes, regisztrációhoz kötött)

19:30 Händel: Messiás – Müpa
(klasszikus; felvételről, ingyenes)

20:00 Bach: János-passió – Cantemus Kórus és az Anima Musicae Kamarazenekar
(klasszikus; felvételről, fizetős)

20:00 A Concertgebouw Zenekarának rézfúvós művészei Concertgebouw
(klasszikus, élő, ingyenes)

20:00 Bruno Casoni és a Milánói Scala Énekkara – Teatro alla Scala
(klasszikus; élő, ingyenes)

20:00 In memoriam Tar Sándor – egy este, néhány történet, 2 film – Trafó
(film és fizikai színház; felételről, fizetős)

Április 3. (szombat)

01:30 Massenet: WertherNew York-i Metropolitan Opera
(opera; felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

10:30 David Walliams: Gengszter nagyi – Budapest Bábszínház
(gyermek; felvételről, fizetős)

14:00 Trillák és sárkányfülek – Konserthuset Stockholm, Müpa
(gyermek; felvételről, ingyenes)

18:00 Shakespeare: Lóvátett lovagok – Royal Shakespeare Company (Pannonia Entertainment)
(színház; felvételről, fizetős)

19:00 Mahler, live – Bécsi Staatsoper
(balett; felvételről, regisztrációhoz kötött)

19:00 Kálmán Imre: Marica grófnő – Budapesti Operettszínház
(operett; felvételről, fizetős; további időpontok: ápr. 4. 15:00, ápr. 4. 19:00)

19:00 Deés Enikő, Benedek Albert, Dömötör András és a társulat: Határátlépések – Orlai Produkciós Iroda – Füge Produkció
(színház; felvételről, fizetős)

19:00 Karol Józef Wojtyła: Az aranyműves boltja – videótanulmány egy készülő előadáshoz – Operaház
(opera; felvételről, ingyenes)

19:00 Monokli – Vígszínház – Pesti Színház
(színház; felvételről, fizetős)

19:00 Donizetti: Don Pasquale – San Francisco Opera
(opera; felvételről, ingyenes)

19:30 Stravinsky-maraton – Capriccio; Zsoltárszimfónia – Müpa
(klasszikus; felvételről, ingyenes)

19:30 Vendégségben Önnél – online kamarakoncertek a Nemzeti Filharmonikusokkal 14. – Nemzeti Filharmonikusok próbaterme
(klasszikus; felvételről, ingyenes)

19:30 Fonó Tavasz: Szakál Tamás – Darvas Kristóf – Soós Márton triókoncert – Fonó
(jazz/sanzon; élő, ingyenes)

20:00 Poulenc: A kármeliták – Operaház
(opera; felvételről, fizetős)

20:30 The Sixteen – Wigmore Hall
(klasszikus; élő, ingyenes)

Április 4. (vasárnap)

01:30 Donizetti: Szerelmi bájitalNew York-i Metropolitan Opera
(opera; felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

10:30 Jules Verne – Gimesi Dóra: 80 nap alatt a Föld körül – Budapest Bábszínház
(gyermek; felvételről, fizetős)

11:00 Bob és Bobek – Vaskakas Bábszínház
(gyermek; élő, ingyenes)

14:00 Az állatok farsangja – Casa da Música Porto, Müpa
(gyermek; felvételről, ingyenes)

19:00 Beethoven: Fidelio – Bécsi Staatsoper
(opera; felvételről, regisztrációhoz kötött)

19:00 Spiró György: Széljegy – Katona József Színház
(színház; felvételről, fizetős)

20:00 Zubin Mehta – Teatro alla Scala
(klasszikus; élő, ingyenes)

Április 5. (hétfő)

01:30 Wagner: Trisztán és IzoldaNew York-i Metropolitan Opera
(opera; felvételről, 23 órán keresztül ingyenes)

14:00 „Somnia!” Hogy hangzanak az álmok? – Müpa, Elbphilharmonie Hamburg
(gyermek; élő, ingyenes)

19:00 Puccini: Bohémélet – Bécsi Staatsoper
(opera; felvételről, regisztrációhoz kötött)

19:00 Szirmai Albert–Bakonyi Károly–Gábor Andor: Mágnás Miska – Szegedi Nemzeti Színház
(operett; felvételről, fizetős)

Még több közvetítésért kattints ide!

Promóció

- hirdetés -
- hirdetés -

Hírlevelünkben minden csütörtökön megkapja a legfontosabb kulturális híreket és a következő hét legjobb programjait.