Papageno Radio
- hirdetés -
Intermezzo Elhunyt Nyíri János zenepedagógus és harsonaművész

Elhunyt Nyíri János zenepedagógus és harsonaművész

COVID-19 fertőzésben november 4-én elhunyt Nyíri János, a Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola igazgatóhelyettese. A kiváló zuglói harsonaművész és zenetanár 49 éves volt mindössze. 

- hirdetés -

„Megrendülve tudatjuk a zeneművész szakmával és mindenkivel, aki ismerte, szerette, hogy a mai napon iskolánk igazgatóhelyettese, Nyíri János elhagyott bennünket. Az orvosi segítség ellenére vírus erősebbnek bizonyult szervezeténél. Kifogyhatatlannak tűnő energiája, állandó derűje és kedvessége nagyon fog hiányozni iskolánk minden dolgozójának és tanulóinak egyaránt” – olvasható a Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Facebook-oldalán.

- hirdetés -

(Via zuglo.hu, Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI)

Promóció

- hirdetés -
- hirdetés -

Hírlevelünkben minden csütörtökön megkapja a legfontosabb kulturális híreket és a következő hét legjobb programjait.